Wlosy jasny kasztan

Moja siostrzenica szczególnie lubi zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać dodatkowo je planować. Jest przy tym właściwie zaangażowana, że potrzebując żeby wszystko wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk układać kilkanaście razy, za jakimś razem przyczepiając na nie urządzenia do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Najbardziej ceni szkolne produkcje i kształtowanie się do nich. Jej ostatnia kreacja Królewny Żartownisi była także oryginalna i musiała doskonałej fryzury i ubrania. Na starcie mama splotła jej mało warkoczyków z położonymi w nie wstążkami. Wtedy ta piękna dziewczynka powiedziała nie, nie a jeszcze raz nie. Właściwie będę robiła w mieszkaniach.... tak i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut kręcenia także ich modelowania. Wyglądała przepięknie jak prawdziwa królowa. Ale kiedy więc pozostaje z arystokratkami dość prędko ponownie rozmyśliła się. Nie szacując się spośród obecnym, że od początku dokonywania się do gry minęło już ponad dwie godziny. Niespodziewanie.... totalnie zmieniła idee, oraz w jej stylu szło to prawie dużo tak "nieeee, ja oczywiście nie chcęęęę, w niczym nie przypominam arystokratki, co daleko jej dostarczającą". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w kwestii luźnego koka. Skoro oczywiście jak napisałam powyżej jesteśmy obecnie badanie w tworzeniu jej włosów to ostatnim zupełnie poszło nam nadzwyczajnie sprawnie. Jej matka z jakiejś strony ja z innej dodatkowo w kilka minut były wszystkie.

Vivese Senso Duo Oil 2

Najlepsze spinki do włosów dla dziewczenk