Wlosy i nozyczki

kasy fiskalne novitus

Moja siostra ogromnie ubóstwia zabawy włosami, można zazwyczaj ją głaskać, czesać również je kierować. Jest przy tymże naprawdę pochłonnięta, że potrzebując żebym całość wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać sześć razy, za każdym razem jedząc na nie dodatki do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Najmocniej lubi szkolne widowiska i zbieranie się do nich. Jej ostateczna kreacja Ksiażniczki Żartownisi była dodatkowo oryginalna i wymagała idealnej fryzury i stroju. W liczby kolejności mama zaplotła jej kilkanaście warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Później ta rozkoszna jedenastolatka powiedziała nie, nie a coraz raz nie. Ładniej będę patrzała w lokach.... no i się zaczęło. Godzina podkręcania również ich modelowania. Wyglądała prześlicznie jak wielka królowa. Jednak jak wtedy gości z arystokratkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie mierząc się z obecnym, że od rozpoczęcia zakładania się do widowiska minęło już ponad dwie godziny. Nagle.... całkowicie zmieniła wizję, i w jej języku brzmiało to chwila więcej tak "nieeee, nie podoba mi się, w niczym nie przypominam królewny, co daleko jej działającą". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w form luźnego koka. Na szczęście tak jak napisałam powyżej mamy teraz przejście w kierowaniu jej włosów więc tym razem poszło nam bardzo sprawnie. Jej mama z jednej strony ja z nowej również w parę minut były gotowe.