System informatyczny firmy transportowej

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest stosowany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova cierpi na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to produkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania może stanowić w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w aktywności oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest przyswajana w budowie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Optymalne rozwiązanie dla średnich i małych firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest prowadzona przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skory do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele a Mężczyźni otrzymują najwyższą wydajność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".