Ulti Clocks content
Imieniny obchodzą: Juliana, ukasza, Bogumia

Wykaz podręczników

Sukcesy uczniów 2011-2012

PDF
Wpisany przez Ryszard Sołtysik   
czwartek, 01 listopada 2012 22:01

SUKCESY UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2011/2012

1.

Monika Lasek

II miejsce w konkursie Jan Paweł II „Człowiek modlitwy” etap archiprezbiteralny

Wyróżniona na etapie diecezjalnym ( dyplom)

opiekun: Lucyna Ścibor

2.

Adrian Gdula

Udział w etapie rejonowym konkursu chemicznego

opiekun: Małgorzata Ostrowska

I miejsce w konkursie o Wielkich Polakach

opiekun: Ks. Kazimierz Bochnak

3.

Karolina Kościńska

Udział w etapie rejonowym konkursu historycznego

opiekun: Ilona Jatczyszyn

III miejsce w II Powiatowym konkursie piosenki obcojęzycznej

w Grabownicy Starzeńskiej

opiekun: Jolanta Salisz

4.

Dawid Kędra

Udział w etapie rejonowym konkursu historycznego

opiekun: Ilona Jatczyszyn

5.

Andżelika Hydzik

I miejsce w konkursie przyrodniczym „ Znam las i jego mieszkańców” organizowanym przez Muzeum Regionalne

w Brzozowie

opiekun: Dorota Gacek

6.

Aleksandra Winiarska

II miejsce w konkursie przyrodniczym „ Znam las i jego mieszkańców” organizowanym przez Muzeum Regionalne

w Brzozowie

opiekun: Dorota Gacek

7.

Aleksandra Bąk

III miejsce w II powiatowym konkursie piosenki obcojęzycznej

w Grabownicy Starzeńskiej

opiekun: Jolanta Salisz

8.

Kacper Kij

I miejsce w konkursie biblijnym

opiekun: Ks. Kazimierz Bochnak

9.

Adrianna Ryba

II miejsce w konkursie biblijnym

opiekun: Ks. Kazimierz Bochnak

III miejsce w kategorii klas IV-VI w plastycznym konkursie bożonarodzeniowym organizowanym przez Muzeum Regionalne w Brzozowie.

opiekun: Krystyna Bogusz

10.

Karolina Gratkowska

III miejsce w konkursie biblijnym

opiekun Ks. Kazimierz Bochnak

11.

Mateusz Bania

II miejsce w konkursie o Wielkich Polakach

opiekun: Ks. Kazimierz Bochnak

12.

Justyna Konieczko

II miejsce w kategorii gimnazjum w plastycznym konkursie bożonarodzeniowym organizowanym przez Muzeum Regionalne w Brzozowie.

opiekun: Krystyna Bogusz

13.

Dawid Kędra

V miejsce w międzypowiatowym konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

opiekun: Ryszard Sołtysik

14.

Sławomir Zimoń

I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym o tematyce pożarniczej

opiekun: Krystyna Bogusz

 
free poker

Odliczamy

Do końca roku szkolnego
-------------------------------------------

Ads on: Special HTML

Projekty europejskie

DODATKI NA STRONĘ WWW
Ads on: Special HTML

Strony WWW

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Teraz online:
  • Gości: 4
Nowi użytkownicy:
  • Czechu
  • bettyread28162555
Aktywne konta: 66

Znajdź nas na Facebooku


Ads on: Special HTML
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj436
mod_vvisit_counterWczoraj503
mod_vvisit_counterTen tydzień1288
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4343
mod_vvisit_counterTen miesiącu8914
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc15803
mod_vvisit_counterWszystkich751849