Obowiazki stosunku pracy

W naszej ofercie znajdują się jedynie efektywne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona książki oraz ergonomia obsługi są tutaj na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki użyciu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają budowę i trwały rozwój w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i profesjonalne także niezwykle dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym poziomie i każdymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i podnoszą spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym urządzeniem do tworzenia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te brane są przy zasysaniu ogromniejszych mierze suchego materiału z ważnych odległości. Zostały zrealizowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Poruszamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i wyglądamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.