Modelowanie wlosow meskie

Moja bratanica szczególnie ubóstwia zabawy włosami, można godzinami ją głaskać, czesać oraz je upinać. Jest przy tym faktycznie zaangażowana, że chcąc żeby wszystko wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za wszelkim razem umieszczając na nie dodatki do włosów do włosów, lub wpina w nie zapinki. Bardzo lubi szkolne spektakle i planowanie się do nich. Jej nowa rola Królowej Śmieszki istniała i oryginalna i wymagała doskonałej fryzury i ubrania. Najpierw mama splotła jej niemało warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Wtedy ta piękna jedenastolatka powiedziała nie, nie i znowu raz nie. Lepiej będę czekała w zarządzanych włosach.... tak i się zaczęło. Pół godziny podkręcania zaś ich łączenia. Wyglądała prześlicznie jak jedyna królewna. Jednak kiedy toż bywa z rozpieszczonymi dziewczynkami dość szybko znowu rozmyśliła się. Nie mając się spośród obecnym, że od rozpoczęcia robienia się do spektaklu upłyneło już około dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła idee, zaś w jej języku brzmiało to prawie nic tak "nieeee, ja naprawdę nie chcęęęę, w jak nie przypominam księżniczki, co daleko jej niewolnicę". Zażyczyła sobie nową fryzurę, upięte włosy w budowy luźnego koka. Skoro tak jak stworzyła wcześniej jesteśmy teraz wprawę w upinaniu jej włosów toż tym razem poszło nam wyjątkowo szybko. Jej matka z jakiejś strony ja z różnej także w kilkoro minut były stworzone.

Spineczki do włosów dla dziewczynek