Misja wojskowa escape room

Znaleźliśmy się pośrodku pustki. W jakiejś chwili wszystko powstało w znaczeniu oraz szło się dla nas jedną wielką niewiadomą. Kompania braci, którzy wtórowali przy naszej wspólnej misji, powoli zaczęła sprowadzać się z złego amoku. Wszystko zaczęło powoli wracać do zasady, a nie była to sytuacja komfortowa. Swym działaniem było odnaleźć odpylacz kasetowy "cartridge dust collector". Że dużo z was dziwi się do czego on częstuje i jako wskazuje. Już wyjaśniam. Odpylacz kasetowy uważa za zadanie  oczyszczania powietrza zawierającego suche pyły. Każdy posiada specjalny filtr który służy do odpowietrzania silosów i pojemników. Mogą być przeznaczone do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Jest umieszczany często w halach produkcyjnych, gdzie tworzone są takie produkty jak np. drewno, chemikalia,  wszelkie materiały sypkie,  opiłki metalowe, czy  dymy spawalnicze.

Dużo się zastanawiając, ruszyliśmy w głąb mroku, macając po ciemku, przedzierając się przez bezkres otchłani, w jakiej odnalazłyśmy się swoje ciała. Umysł był nieobecny, jednak wystarczająco sprawny, aby zapamiętać cel — odpylacz kasetowy musiał znaleźć się w swoich rękach. Ciężko stwierdzić ile trwała nasza walka — wraz z utratą wiary w osiągnięcie naszej prac straciliśmy i poczucie czasu. To nie przychodziło na lokalną pociechę, ponieważ niwelowało zmęczenie, jakie nie było sprzymierzeńcem podczas tego gatunku ekspedycji. Chociaż wytyczne, które dostaliśmy na świtu istniały daleko precyzyjne, nijak brały się do ostatniego, co ujrzeliśmy po dojechaniu na miejsce. Trudno stwierdzić, czy mamy rację w działaniu następnych etapów. Brakowało nam punktu nawiązania do tego, czy nasze działania są słuszne. Równie dobrze mogliśmy przesuwać się od swego celu. Szkolenie, które odbyli, pomogło nam ale w prowadzeniu zimnej krwi. Nie było tła na zwątpienie i chwile zawahania — skazalibyśmy się tym samym na prawdziwą śmierć. Oprócz przyświecającej nam potrzeby spełnienia misji posiadali w górach instynkt przetrwania, który uwolnił nas z mrocznych myśli. Po wielu męczących szlakach zaciemnionych terenów własnym oczom zaprezentował się problem w poświacie tak pięknej, że niestety było zidentyfikować, czym on w rzeczywistości był. Po zbliżeniu się do niego na gorszą odległość doszło do nas, że stanowi toż odpylacz kasetowy — cel naszej wyprawy został osiągnięty.