Krajalnice warzyw

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: wysoka sytuację oraz dostępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest dość swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do cięcia przede każdym innego typie wędlin i ciała, ale z powodzeniem może istnieć stosowany jeszcze do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest mocna i znacznie precyzyjna, a używanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zabezpieczone i zrobione z naprawdę trwałych, dostępnych w oczyszczaniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i warunki sanitarne. Wszystek punkt tego urządzenia, jaki zajmuje jakąkolwiek relację z żywnością, jest skonstruowany z elementów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz zajmował tegoż faktu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią wyniki do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do tego, by znów działało "jako nowe".