Krajalnica rtv agd

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak również przyjemne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej jakości Krajalnica została spowodowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Materiały z jakich zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie stanowią dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały wytworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno urządzona w określoną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale jak osiąga się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.