Czesanie wlosow klos

Moja siostra bardzo lubi zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać zaś je planować. Jest przy tym właściwie zaangażowana, że chcąc żeby wszystko wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za wszystkim razem robiąc na nie dodatki do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Najmocniej lubi szkolne produkcje i stworzenie się do nich. Jej nowa rola Królewny Żartownisi istniała również zabawna i chciałabym idealnej fryzury i ubrania. W liczbie kolejności mama splotła jej niemało warkoczyków z wpiętymi w nie kokardkami. Następnie ta piękna dziewczynka powiedziała nie, nie i coraz raz nie. Ładniej będę czekała w mieszkaniach.... no i się zaczęło. Pół godziny kręcenia zaś ich modelowania. Wyglądała prześlicznie jak wielka królewna. Jednak jak wtedy obcuje z księżniczkami dość szybko ponownie rozmyśliła się. Nie zaważając na to, że z początku wytwarzania się do spektaklu minęło już mało dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła idee, oraz w jej mowie brzmiało to niewiele nic tak "nieeee, ja tak nie chcęęęę, w niczym nie przypominam księżniczki, co wysoko jej służącą". Wymyśliła sobie nową fryzurę, ułożone włosy w istot luźnego koka. Na wesele tak jak napisałam wcześniej posiadamy teraz umiejętność w upinaniu jej włosów toż ostatnim razem poszło nam najbardziej szybko. Jej rodzicielka z samej strony ja z dodatkowej a w parę chwili były przekonane.

Spineczki do włosów dla dziewczynek