Czesanie wlosow do ramion

Moja siostrzenica bardzo uwielbia zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać a je zamierzać. Jest przy tymże faktycznie zaangażowana, że potrzebując by wszystko wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać kilkanaście razy, za wszelkim razem przyczepiając na nie urządzenia do włosów do włosów, lub wpina w nie zapinki. Najbardziej pożąda szkolne spektakle i formowanie się do nich. Jej ostateczna rola Ksiażniczki Żartownisi stara dodatkowo oryginalna i wymagała doskonałej fryzury i stroju. W pierwszej kolejności mama zaplotła jej mało warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Po chwili ta urokliwa dziewczynka powiedziała nie, nie a jeszcze raz nie. Ładniej będę wyglądała w zarządzanych włosach.... tak i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania dodatkowo ich układania. Wyglądała arystokratycznie jak wielka królowa. A kiedy więc obcuje z arystokratkami dość szybko ponownie rozmyśliła się. Nie mając się z ostatnim, że z początku kształtowania się do produkcji minęło już mało dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła koncepcję, natomiast w jej języku brzmiało to kilka nic tak "nieeee, ja oczywiście nie chcęęęę, w niczym nie przypominam królewny, co znacznie jej niewolnicę". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w stron luźnego koka. Na wesele oczywiście jak powiedziała wcześniej mamy już praktyka w kształtowaniu jej włosów wtedy ostatnim razem poszło nam szczególnie szybko. Jej matka z jednej strony ja z pozostałej a w kilkoro chwili były przygotowane.

Polecam spinki do włosów firmy bubu-sklep