Ulti Clocks content
Imieniny obchodzą: Juliana, ukasza, Bogumia

Wykaz podręczników

Mecz klasy 3b

PDF
Wpisany przez Ryszard Sołtysik   
wtorek, 12 września 2017 21:26

Mecz klasy 3b

Czerwiec, to miesiąc przynoszący rozstrzygnięcie piłkarskiej Ekstraklasy, oraz finał Ligi Mistrzów UEFA. Również w naszej szkole był to czas piłkarskiego święta, bowiem 20 czerwca rozegrane zostało bezprecedensowe spotkanie pomiędzy zespołami FC Lasiu oraz  Legia Miszczak.

Sama inicjatywa gry, to pomysł uczniów, którzy chcieli w ten sposób pożegnać się z etapem edukacji wczesnoszkolnej. Chłopcy podzielili się na dwa zespoły, przygotowali opaski kapitańskie oraz poprosili młodszych kolegów o wprowadzenie ich na murawę. Wszystko miało odbyć się w duchu fair-play, dlatego uczniowie zadbali o sędziego. Został nim pan Maciej Zubel.

Dziewczyny natomiast wcieliły się w role cheerleaderek. Same ułożyły układ taneczny, który prezentowany był przed rozpoczęciem spotkania, oraz w jego przerwie.

Niewątpliwie można stwierdzić, że zachowanie uczniów oraz ich chęć działania mogą napawać optymizmem. Miejmy nadzieję, że nie był to ich ostatni projekt i jeszcze nieraz  zaskoczą nas swoimi pomysłami. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.


 

E. Preisner


 
free poker

Odliczamy

Do końca roku szkolnego
-------------------------------------------

Ads on: Special HTML

Projekty europejskie

DODATKI NA STRONĘ WWW
Ads on: Special HTML

Strony WWW

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Teraz online:
  • Gości: 4
Nowi użytkownicy:
  • Czechu
  • bettyread28162555
Aktywne konta: 66

Znajdź nas na Facebooku


Ads on: Special HTML
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj413
mod_vvisit_counterWczoraj503
mod_vvisit_counterTen tydzień1265
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4343
mod_vvisit_counterTen miesiącu8891
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc15803
mod_vvisit_counterWszystkich751826