Ulti Clocks content
Imieniny obchodzą: Juliana, ukasza, Bogumia

Wykaz podręczników

Wycieczka zerówek na Ranczo Pstrągowa

PDF
Wpisany przez Ryszard Sołtysik   
wtorek, 11 lipca 2017 23:04

Wycieczka zerówek na Ranczo Pstrągowa dnia 8.06.2017


Niezapomniana zabawa i wspaniała przygoda czekały na dzieci z klas zero na Ranczu w Pstrągowej.

 

Wyjechaliśmy spod szkoły o 7.30 o godzinie 9 byliśmy już na miejscu. Przywitała nas bardzo serdecznie animatorka. Udaliśmy się na ciepłą herbatkę po podróży do altanki mieszczącej się w lesie. Następnie spędziliśmy trochę czasu na placu zabaw, tam mogliśmy zjeżdżać na zjeżdżalniach, skakać na dmuchawcach, fruwać na trampolinie, grać w piłkę nożną, kręcić hula hop oraz biegać po pięknym terenie przeznaczonym na zabawy. Następnie czekała na nas nowa przygoda – poznaliśmy zwierzęta w zagrodzie położonej na wzgórzu. W drodze zjedliśmy pyszne ziemniaki pieczone w ognisku oraz bawiliśmy się w Indian w pięknym olbrzymim tipi. Po odwiedzeniu zwierząt panie przyniosły smakowite pierogi własnej roboty. Po tak obfitym posiłku pojechaliśmy na przejażdżkę traktorem z kolorową przyczepą do gospodarstwa wiejskiego. Zabawa była naprawdę przednia. Dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawych rzeczy o hodowli zwierząt wiejskich. W drodze powrotnej pozdrawialiśmy mieszkańców Pstrągowy życzliwymi gestami. Zjedliśmy słodkie przekąski i Pani animatorka zaprosiła nas na konkurs wiedzy. Utrwalaliśmy wszystko czego dzisiaj się nauczyliśmy i zaobserwowaliśmy na Ranczu. Na koniec nakarmiliśmy pstrągi w akwenie wodnym w którym jest nurt rzeczny niezbędny do hodowli pstrągów. Wszystkim polecamy ten pięknie położony obiekt i bardzo gościnnych gospodarzy.

Joanna Szarek, Magdalena Chmielewska


 

 

 
free poker

Odliczamy

Do końca roku szkolnego
-------------------------------------------

Ads on: Special HTML

Projekty europejskie

DODATKI NA STRONĘ WWW
Ads on: Special HTML

Strony WWW

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Teraz online:
  • Gości: 2
Nowi użytkownicy:
  • Czechu
  • bettyread28162555
Aktywne konta: 66

Znajdź nas na Facebooku


Ads on: Special HTML
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj455
mod_vvisit_counterWczoraj503
mod_vvisit_counterTen tydzień1307
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4343
mod_vvisit_counterTen miesiącu8933
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc15803
mod_vvisit_counterWszystkich751868