Biuro rachunkowe 55

Biuro rachunkowe jako podmiot gospodarczy świadczy pomoce w dziale rachunkowości, prowadzenia dokumentacji kadrowej i płacowej. Pomocy te wykonuje na sprawę innych podmiotów gospodarczych i firm, a oraz osób fizycznych. Zawierając umowę zleceniobiorca, czyli biuro rachunkowe, wiąże się do robienia obowiązków powiązanych z przestrzeganiem prawa podatkowego, dobra pracy, a ponadto praw połączonych z ubezpieczeniem społecznym.

Optima Biuro Rachunkowe zostało wykonane, żeby uprościć pracę biur rachunkowych, wykonujących seryjnie innego sposobu operacje. Moduł Optima jest odpowiednio połączony z biurem rachunkowym, dlatego wszelkie dane mogą stanowić modernizowane i synchronizowane na bieżąco. Ułatwia to księgowemu podjęcie pracy bez dodatkowego logowania się. W relacje od wartości i rodzaju firmy można zastosować różne moduły jakie zawiera program Optima Biuro Rachunkowe. A tak np. moduł Księgi Podatkowe umożliwia łatwą obsługę księgową firm. Pozwoli na złożenia z Urzędem Skarbowym, razem z najróżniejszymi przepisami. Inny element Księga Handlowa pozwoli na wykonywanie ksiąg razem z najnowsza ustawą o rachunkowości. Procesy księgowania są w całości zautomatyzowane. Element ten ewidencjonuje podatek Vat. Umożliwia także przesyłanie deklaracji w tryb elektroniczny. Kolejny element Środki Trwałe daje szansę biurom rachunkowym prowadzenia dla mężczyzny ewidencji środków trwałych, a dodatkowo wartości prawych i delikatnych. Pozwala oraz na rozplanowanie amortyzacji. Automatycznie księguje także odpisy amortyzacyjne, rejestruje historię środka trwałego. Moduł Kadry natomiast Płace nalicza i drukuje deklaracje podatkowe, wylicza składki ZUS. Umożliwia biurom rachunkowym prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Współpracuje z planem Płatnik. Koryguje listy płac i wysyła deklaracje do Urzędu Skarbowego. Wszystko to dzieje się zgodnie z najnowszymi przepisami, które są ciągle aktualizowane. Program Optima jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem przez biura rachunkowe i doradców podatkowych. Jest szczery w klasy stacjonarnej i rodzaju usługowym dostępnym przez internet.