Bazarowa 9 medycyna pracy

Dzisiejsza bardzo prężnie poprawiająca się medycyna, która postawiła już reakcja na nie jedno zadane pytanie przez świat przyrody, kiedyś była tylko intuicyjnymi działaniami składającymi się o ludowe myślenia i gusła. Sporządzanie papki z pajęczyny, która zjadana była wraz z chlebem miała przynieść ulgę w byciu na choroby, które dane były setki lat temu. Rytuały często były usuwane przez szamanów, czy też babki, które działały ziołami. Zastanowić się jednakże można czy więc nie efekt placebo zadział na ludzi rosnących w nowych czasach.

Efekt, któremu zależymy cały czas oraz bez którego właśnie na zasadę medycyna nie mogłaby trwać. Szczególnie ważnym przyrządem, który zezwolił na rozwianie wątpliwości co, tak właściwie sprawia, że czasami nasz system dziwnie się zachowuje, stał się mikroskop. Wieloletnie wykonania i wysiłki nad jako najprawdziwszym, najlepszym i najdokładniejszym działaniem przyrządu którym jest mikroskop sprawiły, że samym okiem przy odpowiedniej wiedzy z branży biologii możemy zaobserwować i zrozumieć drobnoustrój którym istnieje na dowód wirus czy bakteria, który zagraża naszemu zdrowiu, a nieraz nawet życiu. Mikroskopem możemy zauważyć nawet cząstki wielkości niewyobrażalnie mikroskopijne wielkości nano. Wtedy te zasługujemy nanotechnologii, która zajmuje ogromny koszt w samą budowę jakże dokładnych mikroskopów nowej generacji, które pozwoliły na odkrycie nowych zagrożeń jakie zagrażają naszemu życiu. Niewiarygodna precyzja urządzenia którym jest mikroskop sprawiła, że potrafimy poszukiwać nowych wyjść na coraz to inne choroby, które podnoszą naszych babci, znajomych, a i nas tychże. Szeroka skala leków oraz nowych specyfików znajdujących się na naszym rynku farmaceutycznym pozwoliła na ostatnie, iż nie stanowi tematem nieznajomość mikrobiologii, jednak nasz układ także jego jedyne, specyficzne zachowanie na konkretny medykament. Faktem jest również cena jaką nie raz musimy ponosić za leczenie. Przyjemne i stare terapie nie kupią na powrót do zdrowia, mimo ofercie jaki podejmuje przed nami przemysł farmaceutyczny. Należy przecież być ciężkim nadziei i kupować, że jednego dnia pozbędziemy się całego zła jakie stawia przed nami świat, że przemysł farmaceutyczny dokona prawdziwie niewiarygodnego odkrycia i ocali świat przed zarazą jaką jest choroba. Choroba, która już z zarania dziejów niszczy całe grup i niszczy życie.